Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
4.16 (83.24%) 37 Oy

Şehir İçi Nakliyat

Real Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Eski evinizi en kaliteli ve güvenli bir hizmet ile yeni evinize taşıyan firmamız şehir içi nakliyat konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile son teknoloji ekipmanlar, nakliye işi için özel olarak tasarlanmış araçlar ve uzman kadromuz ile vereceğimiz hizmetlerimizden sizleri memnun etmek için çalışacağız.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat konusunda bizlere danışarak uygun fiyata güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde eski evinizi dilediğiniz yere taşıyabiliriz. Müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışan firmamızda sözleşmeli ve yazılı anlaşma yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti için nerede olursanız olun size bir telefon kadar uzaktayız. Bizimle iletişime geçerek kaliteli ve güvenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz

Real Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız sizlere kaliteli, güvenli ve hızlı bir hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Real Bahçeşehir nakliyat firmamız önceden taşınacak yere gidip taşınacak yeri ve eşyaları kontrol etmektedir. Ekspertizlerimiz kontrolleri sonrasında gerekli olan ekipmanları gerekli olan ambalaj, ne tür taşıma asansörü gerektiğini ve hangi boyutta araçla taşınacağını öğrenmektedir. Tüm bunlar yapıldıktan sonra sizlere en kaliteli elemanlar, son model nakliye araçları ve asansör gönderilmektedir.